Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

KEMAL AKSOY(“Şirket”) olarak www.aksoyofis.com (“Site”) sitesini ziyaret eden kullanıcı ve üyelerin(“İlgili Kişi”) verilerinin korunmasına ve özel hayatlarının gizliliğine Şirket son derece saygı duymakta ve önem vermektedir. Şirket, İlgili Kişi’nin mahremiyetine son derece saygı duymaktadır ve bunu ilke edinmiştir.

(Lütfen www.aksoyofis.com işbu Gizlilik Politikası’nı gözden geçirmek için birkaç dakikanızı ayırınız.)

 

İlgili Kişi, bu Site’ye girerek ve kullanarak bu Gizlilik Politikası’nı açıkça kabul etmiş sayılacaktır. İşbu Gizlilik Politikası, yalnızca bu Site için geçerli olup Site üzerinden yönlendirilen bağlantılar için geçerli değildir.

 

İşbu Site ziyaret edildiğinde, gerekli hizmetlerin sağlanması adına doğrudan veya dolaylı olarak bazı kişisel verilerin alınması gerekmektedir. Bu kişisel veriler, İlgili Kişi’nin onayı alınmadan herhangi bir gerekçe ile diğer üyeler veya üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Zira, www.aksoyofis.com yetkili birimleri hariç bu verilere yalnızca İlgili Kişi ulaşabilir ve değişiklik yapabilir. Diğer kullanıcıların/üyelerin ve üçüncü kişilerin İlgili Kişi tarafından Site’ye verilen bu verilere ulaşması veya değiştirmesi mümkün değildir.

 

İlgili Kişi’ye ait bu veriler Site tarafından güvenle muhafaza edilmektedir. Ancak, bu veriler İlgili Kişi ile posta, e-posta, telefon ve diğer teknolojik ileti yolları ile iletişim kurmak amacıyla kullanılabilir. 

 

İlgili Kişi, işbu Gizlilik Politikası’na konu verilerinin tam, doğru ve güncel olduğunu, bu bilgilerde herhangi bir değişiklik olması halinde bunları derhal www.aksoyofis.com adresinden güncelleyeceğini taahhüt eder. İlgili Kişi’nin tam, doğru ve güncel bilgileri sağlamamış olmasından kaynaklı ortaya çıkabilecek olan doğrudan ve dolaylı zararlardan Şirket’in herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. İlgili Kişi, peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.